pátek 29. dubna 2016

APRIL SHOWER'S BRING MAY FLOWERS


Je to neuvěřitelné, ale moje přání se stalo vítězem challenge...

Moc moc děkuji. Thank you very much!!APRIL SHOWER'S BRING MAY FLOWERS

Poslední dobou nemám moc na tvoření s papírem čas, ale náhodou jsem zjistila, že je vyhlášená výzva Double D... A protože jsem měla na hromádce už nějaké ty holčičky s deštníčkem dlouho vybarvené, a prostě čekaly na svou příležitost, tak jsem se do tvoření s radostí pustila..
Pomocí strukturovací pasty, šablonky, Distress inkoustů a vody jsem si vytvořila základ pro přání. Po zaschnutí už stačilo jen nůžkami narušit okraje papíru, nalepit na základ přání a dozdobit. 
Hlavním motivem je holčička s deštníčkem vybarvená akvarelovými pastelkami, doplněná kytičkami, lístečky, flitry,....No a aby té jedné nebylo smutno, udělala jsem ji kamarádku :)  Moc děkuji za návštěvu a zase příště ahoj a  na shledanou. Lada - žížala :)


9 komentářů:

 1. OMG these are both FABULOUS! Wonderful background panels and great coloring of the images! Very, very cute! Thanks so much for joining in the fun at our Double D ‘APRIL SHOWERS BRING MAY FLOWERS’ Challenge! We hope you’ll come back often.

  Darlene
  DOUBLE D Challenge Blog
  DAR’S CRAFTY CREATIONS

  OdpovědětVymazat
 2. Oh, my gosh, love these! So sweet and cute and colorful and perfect for our April Showers/May Flowers challenge at Double D. Thanks so much for playing along. We love having you!

  OdpovědětVymazat
 3. Beautiful cards! The colors on both of these cards are amazing! The green and red combo is my fav, but I love the yellow too. Thanks for joining the Double D April Challenge!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné přáníčko s rozkošnou holčičkou! To soutěžní je nejhezčí! Držím palce.

  OdpovědětVymazat
 5. Lado, gratuluji!
  Držení palců a pěstí přineslo koukám své ovoce :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Všem moc děkuji. Thank you very much!

  OdpovědětVymazat